O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Jürileri

By | February 10, 2022

O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Jürileri. Sunuculuğunu acun ilıcalı’nın yaptığı, ekranların sevilen yarışması o ses türkiye, yeni sezonu ve değerli jürileri ile bu yıla da damga vuracak. İşte 2022 o ses türkiye konukları.

O Ses Türkiye yılbaşı konukları kimler? 2021 O Ses Türkiye
O Ses Türkiye yılbaşı konukları kimler? 2021 O Ses Türkiye from www.haberler.com

31 aralık 2021 son güncelleme: Peki, o ses türkiye jürileri kim oldu. 2022 o ses kaçta başlayacak?

2022 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Bölümünde Ana Kadro Jürinin Değişmesi Beklenmiyor.

Videoya göre o ses 2022 yılbaşı konukları şöyle: 31 aralık 2021 son güncelleme: Ebru gündeş beyazıt öztürk murat boz ve oğuzhan koçun jüri üyesi olarak programda yer alacak.

Yılbaşı Özel Bölümünde Oğuzhan Koç, Murat Boz, Beyazıt Öztürk Ve Ebru Gündeş Jüri Üyeliği Yapacaklar.

O ses türkiye yılbaşı 2021 izle. 2022 o ses kaçta başlayacak? Yılbaşı programında jürilerin de açıklandığı o ses türkiye yılbaşı özel yayınında hadise, murat boz, beyazıt öztürk ve ebru gündeş jüri koltuğunda oturacak.

2022 O Ses Kaçta Başlayacak?

O ses türkiye yılbaşı 2022 full i̇zle. O ses türkiye’nin yeni sezon çekimleri başladı acun ilıcalı, yeni jüri üyeleriyle ilk fotoğrafı paylaştı. Her hafta birbirinden güzel performansların sergilendiği yarışma izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Jürileri Kimlerdir?

2022 o ses kaçta başlayacak? Ebru gündeş, hadise, gökhan özoğuz, mazhar alanson, özkan uğur ve yarışmacı olarak sahneye. Rap formatında yayınlandığı için o ses türkiye rap yarışması jüri koltuğunda da türkiye’nin en iyi rapçileri yer alacak.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın Yapacağı O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı Özel Bölümünde Jüri Üyeleri Ise Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk Olacak.

Elbette ki bu bir iddia, bakalım yarın öğreneceğiz! Yetenek sizsiniz ile tanınmıştı, youtube’da fenomen oldu. O ses türkiye yılbaşı özel bölüm 31 aralık tek parça i̇zle!…tv8’de yayınlanan o ses türkiye yarışması izleyicilerle buluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *