Miraç Kandili Ile Ilgili Sözler

By | February 12, 2022

Miraç Kandili Ile Ilgili Sözler. İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar” manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili İle İlgili Güzel Sözler Pek Güzel Sözler
Miraç Kandili İle İlgili Güzel Sözler Pek Güzel Sözler from www.pekguzelsozler.com

Ey güzeller güzeli bizleri bu miraç kandilinin hatırına affeyle. Birlik ve beraberlik içinde miraç kandiliniz mübarek olsun. Mübarek miraç kandili i̇le i̇lgili en güzel mesajlar, en güzel sözler ve hadisler:

Miraç Kandilimiz Tüm Islam Alemine Ve Tüm Kürt Halkına Kutlu Ve Mübarek Olsun.

Kürtçe kandil mesajları arasında yer alan bu konumuzdaki mesajlar sizler de dini günlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Birlik ve beraberlik içinde miraç kandiliniz mübarek olsun. Fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir.

Miraç Kandili Ile Ilgili Bilgiler.

Akıllarımız, kalblerimiz ve ruhlarımız için nur, nefislerimiz için de mürşid eyle. “hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. 0 1.401 7 dakika okuma süresi.

Tüm Dualarınızın Kabul Olması Dileğiyle Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de miraç gecesidir. İlgi̇ni̇zi̇ çekebi̇li̇r kadir gecesi mesajları ve sözleri. • affımıza vesile olması dileklerimle miraç kandilinizi tebrik ederim.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, Gönüllerin Mevla’ya Yöneldiği Bu Mübarek Geceni Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.

Peygamber efendimiz (s.a.v.) buyurdular ki : Miraç gecesi'nin önemi ve anlamının bilinmesi açısından pek. En anlamlı miraç kandili sözleri

Kimi Meseleleri Üstü Kapalı, Bazı Ipuçları Vererek Şöyle Bir Anlatmak Zorunluluğu Hasıl Olur.»

Bu konumuz içerisinde sizlere miraç kandili tebrik mesajlarını ekledik. Bu hayırlı günde allah ’barış, huzur, sağlık’ nasip etsin. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *