Mirac Kandili Cocuklar Icin

By | February 4, 2022

Mirac Kandili Cocuklar Icin. Kulun allah (c.c.) ile buluşması, mü’minin miracı. Gönderi tarihi 8 mart 2021.

Miraç Kandili Hikayesi🌹🎊🎈🌙Çocuklar İçin Dini Hikayeler😊
Miraç Kandili Hikayesi🌹🎊🎈🌙Çocuklar İçin Dini Hikayeler😊 from www.youtube.com

Peygamber efendimiz recep ayında bir gün ve gece vardır ki receb'in 27. Canlılık düşüncesinde çocuk, dünyanın, güneşin, ayın ve yıldızların tıpkı insanlar gibi canlı olduğuna ve hayatla birlikte ortaya çıktığına inanır. Miraç kandili 2022 yılının ikinci kandili olacak.

Buna Göre, Miraç Kandili 2021 Yılında 10 Mart Tarihine Denk Gelecek.

Miraç kandili 2022 yılının ikinci kandili olacak. Yapmam gerekenler, yapmak istediklerim ve rutinlerim arasında gayret edip hazırladığım bayrakları iki canlı ders, ödevlerim ve yemek telaşından sonra nihayet fırsat bulup yayınlamak için bilgisayar başına oturdum. Kandil kutlama kartlarını paylaşmak istiyoruz.kandilimiz mübarek olsun… miraç kandili kutlama kartı 2.

Gönderi Tarihi 7 Mart 2021.

Miraçta peygamber efendimiz (s.a.v.)’e verilen hediyelerden namaz. Günü idrak edilecek olan kandilin tarihi yer almıştı. Hak dostları tarafından miraç gecesinin kadir gecesinden sonra en faziletli gece olduğu söylenir.

Miraç Kandili Ne Zaman ?

Miraç kandili | faaliyetler, eğitim faaliyetleri, 5. Üç aylara girdik ve regaib kandilini idrak ettik çok şükür. 9 mart 2021 ayşegül koç tarafından.

Sırada Inşaallah Miraç Kandili Var.

Birkaç farklı tasarım denemesinden sonra son halini verdiğim kartı yüklemek için bilgisayar başına geçebildim. Diyanet dini günler takvimi içerisinde receb ayının 26. Peygamber efendimizin miraç'a yükselişini çocukların bakış açısı ve maceralarıyla anlatan miraç filmi, komedinin yanı sıra içerisinde dramı da barındıyor.

Kartın Yapılışı Kolay Ama Üç Boyutlu Olduğu Için Özellikle Küçük Yaş Grubunun Hoşuna Gideceğini Ümit Ediyorum.

Bu günler için, önceden hazırlık yapar ve ailece ibadet ederiz. Şerit halinde kesmiş olduğumuz simli eva yı bardağın 2 tarafına zımba yardımıyla tutturduk. Kulun allah (c.c.) ile buluşması, mü’minin miracı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *