Berat Kandili Mesajları Videolu Indir

By | February 6, 2022

Berat Kandili Mesajları Videolu Indir. Recep ayının ilk on günü zikiri; Bizi dos doğru bir yola ilet, senin çizmiş olduğul istikamette ilerlet, niyetlerimizi ihlaslı eyle, ve bize lütfettiğin güzelliklerde bereket ihsan eyle, bu mübarek kandil gününde dualarımızı kabul eyle…amin.

Berat Kandili Mesajları Resimli Indir / Berat kandili
Berat Kandili Mesajları Resimli Indir / Berat kandili from piiskunpuoti.blogspot.com

İşte en güzel 2022 regaip kandili mesajları. Gününe bağlayan gecesi berat gecesidir. Resimli kandil mesajları bu uygulamada resimli mevlit kandili mesajları resimli regaib kandili mesajları resimli miraç kandili mesajları resimli berat kandili mesajları ve resimli kadir gecesi mesajları bulunmaktadır.

Kadir Gecesi Mesajları Indir 8 Gün Vardir, Bin Yildan Uzun Gelir Bize, Bir Yil Vardir Bir Günden Kisa Gelir Bize Bire Bin Yazilan Bu Gecede Dua Edelim Rabbimiz”E Hayirli Kandiller!

Günahlarımızı affet, bizi kendine kul kabul et. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun kadir geceniz hayırlara vesile olsun. Bu sayfada berat kandili mesajları ile ilgili resimli ve yazılı mesajları bulabilir, günün anlam ve önemini arkadaş çevreniz, sosyal medyada, ailenizle paylaşarak gösterebilir, bildirebilirsiniz.

Bu Gece Rabbimiz’in Isteyenin Istediğini Vereceği Gecedir.

Regaip kandili videolu mesajları indir Videolu berat kandil mesaji indir. Arapça bir kelime olan berat kandili, i̇slam dininde kutsal kabul edilen gecelerden biridir.

Uygulamayı Kullanarak Resimli Ya Da Kısa Mesaj Olarak Kandil Mesajları Gönderebilir Ve Göndereceğiniz Mesajlarla Hem Sevdiklerinizin Dualarını Alabilir Hem De Daha Fazla Kişinin Bu Geceyi Hatırlamasına Vesile Olabilirsiniz.

>> güneş geçer gece gelir. Regaip kandili videolu mesajları indir Kutlama mesajları ;cuma mesajları, bayram mesajları, kandil mesajları, kurban bayramı ve ramazan bayramı mesajları.

Rabbim Bu Gecede Tüm Dualarınızı Kabul Buyursun Ve Günahlarınızı Affetsin İnşallah.

En güzel berat kandi̇li̇ mesajlari, berat kandi̇li̇ duali mesaji vi̇deolu, berat kandi̇li̇ sözleri̇berat kandili, yüce rabbimiz nezdinde beraatımıza vesile olduğu gi. Lamba resmi metin ücretsiz indir mevlid kandili mesajlarını resimli Bugünün kıymetini bilerek ellerimizi dua için kaldıralım.

Hemen Indir Içindeki 100 Lerce Mesajdan Istediğini Istediğin Uygulamada Paylaş.

Sonsuz merhamet ve rahmet deryasından nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Mübarek üç aylar içerisinde yer alan özel ve gün ve gecelerden olan berat kandili bu akşam idrak edilecek. Üç ayların gelişi ile birlikte üç aylar mesajları ve sözleri de insanlar tarafından aratılmaya başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *