Berat Kandili Mesajı Mehmet Görmez

By | February 2, 2022

Berat Kandili Mesajı Mehmet Görmez. Diyanet i̇şleri başkanı görmez, berat kandili mesajında, edebi ve erdemi unutan, riya ve gösterişi tercih eden. Mehmet görmez berat kandili mesajı yayımladı.

Mehmet Görmez'den Berat Kandili mesajı
Mehmet Görmez'den Berat Kandili mesajı from www.turkiyegazetesi.com.tr

Mehmet görmez'den berat kandili mesajı. Mesajında, berat gecesinin insanoğlu için her yıl bir hesaplaşma durağı olduğunu ifade eden diyanet i̇şleri başkanı görmez, “i̇nsanoğlu için adeta her yıl hesaplaşma durakları olarak. Mehmet görmez, “berat kandili vesilesiyle beratımızın önünde duran her türlü engeli bertaraf ederek birbirimizin beratına yardımcı olmayı, suriye ve irak başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında akan gözyaşının bir an.

Gecesi Idrak Edilen Berat Kandili Münasebetiyle Diyanet İşleri Başkanı Prof.

Mehmet görmez, berat kandili vesilesiyle beratımızın önünde duran her türlü engeli bertaraf ederek birbirimizin beratına yardımcı olmayı, suriye ve. Mehmet görmez, bir mesaj yayımladı. Mehmet görmez berat kandili mesajı yayımladı.

12 Haziran 2014 Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece Idrak Edilecek Berat Kandili Dolayısıyla Diyanet İşleri Başkanı Prof.

Diyanet i̇şleri başkanı mehmet görmez, yarın gece kutlanacak berat kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında i̇slam aleminin berat kandili'ni kutladı. Mesajında, berat gecesinin insanoğlu için her yıl bir hesaplaşma durağı olduğunu ifade eden diyanet i̇şleri başkanı görmez, “i̇nsanoğlu için adeta her yıl hesaplaşma durakları olarak. Görmez'den 3 dilde kandil mesajı.

Diyanet İşleri Başkanı Görmez’den Berat Kandili Mesajı.

Berat kandili dolayısıyla diyanet i̇şleri başkanı mehmet görmez yayımladığı mesajda, edebi ve erdemi unutan, riya ve gösterişi tercih eden hâlimize tevbe edelim dedi. Diyanet i̇şleri başkanı görmez'den berat kandili mesajı. Rahman ve rahim olan allah’ın adıyla.

Mehmet Görmez Bir Mesaj Yayımladı.

10 mayıs 2017 çarşamba'yı perşembe'ye bağlayan gece. Diyanet i̇şleri başkanı mehmet görmez, berat kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, edebi ve erdemi unutan, riya ve gösterişi tercih eden hâlimize tevbe edelim dedi. Mehmet görmez, her türlü çirkinliği hayatından çıkaran mümin için berat kandili, allah'a dost olma, hakkın.

1 Haziran Pazartesi Gecesi Idrak Edilecek Berat Kandili Dolayısıyla Yayımladığı Mesajda Diyanet İşleri Başkanı Görmez.

Mehmet görmez'den berat kandili mesajı 09.05.2017 11:35 diyanet i̇şleri başkanı prof. Mehmet görmez’ den berat kandi̇li̇ mesaji. Mehmet görmez, bir mesaj yayımladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *