Berat Kandili Mesajı Diyanet Işleri Başkanı

By | January 30, 2022

Berat Kandili Mesajı Diyanet Işleri Başkanı. Erbaş, berat kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, bu gece, allah'ın engin rahmetiyle mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı özel. Erbaş, “yetkili mercilerin açıkladığı tüm tedbirlere uyalım.

İşleri Başkanı Erbaş’tan Berat Gecesi Mesajı
İşleri Başkanı Erbaş’tan Berat Gecesi Mesajı from www.diyanet.gov.tr

Rahman ve rahim olan allah’ın adıyla. Ali erbaş, berat kandili mesajında “bu mübarek gece vesilesiyle, milletimizin her türlü dert ve sıkıntıdan berî olmasını diliyor; Bu gece, i̇slam aleminin tövbe gecesi olarak kabul edilen regaip kandili.

Ali Erbaş, Berat Kandili Mesajında, Quotbu Mübarek Gece Vesilesiyle, Milletimizin Her Türlü Dert Ve Sıkıntıdan Beri Olmasını Diliyor, Ramazan Ayına.

Diyanet i̇şleri başkanı erbaş'tan berat kandili mesajı. Bu gece, i̇slam aleminin tövbe gecesi olarak kabul edilen regaip kandili. Diyanet i̇şleri başkanı ali erbaş, berat kandili dolayısıyla mesaj yayımladığı mesajında, bu gecenin rahmet mevsimi üç ayların bereketli zamanlarından berat gecesinin ihya.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İslam Aleminin Regaip Gecesi'ni Tebrik Etti.

Üç aylardan, recep ayının ilk perşembe gününü cumaya bağlayan gece idrak edilen regaip kandili, 'rahmet ve mağfiret gecesi' olarak idrak ediliyor. Diyanet i̇şleri başkanı görmez’den berat kandili mesajı rahman ve rahim olan allah’ın adıyla. Ali erbaş, berat kandili mesajında milletimizin ve tüm i̇slâm âleminin berat gecesi’ni tebrik ederek “bu mübarek gecenin barış, mutluluk ve huzurun yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olmasını, yüce allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Ali Erbaş'ın Berat Kandili Mesajı.

Ali erbaş, ‘berat gecesi’ mesajında korona virüs salgınına karşı tüm insanlık için dua çağrısında bulundu. Ramazan ayına, günah yüklerimizden arınmış gönüllerle, berat etmiş olarak girebilmeyi yüce allah’tan niyaz ediyorum” dedi. Berat kandili kandil özel rızık şifa diyanet kandil diyanet berat kandili diyanet tv kandil programı diyanet tv berat kandili diyanet tv kandil duası ibadet berat kandili duası.

Ali Erbaş, Berat Kandili Mesajında “Bu Mübarek Gece Vesilesiyle, Milletimizin Her Türlü Dert Ve Sıkıntıdan Berî Olmasını Diliyor;

Ali erbaş, berat kandili mesajında “bu mübarek gece vesilesiyle, milletimizin her türlü dert ve sıkıntıdan berî olmasını diliyor; Diyanet i̇şleri başkanı, (koronavirüs) yetkili mercilerin açıkladığı bütün tedbirlere uyalım. Diyanet i̇şleri başkanı ali erbaş, yeni tip.

Ramazan Ayına, Günah Yüklerimizden Arınmış Gönüllerle, Berat Etmiş Olarak Girebilmeyi Yüce Allah’tan Niyaz Ediyorum” Dedi.

Mehmet görmez, bir mesaj yayımladı. Diyanet i̇şleri başkanı ali erbaş, i̇slam aleminin regaip gecesi'ni tebrik ederek, bu mübarek gün ve gecelerin, insanlığın barış, huzur ve hidayetine vesile olmasını diledi. Ali erbaş, berat kandili dolayısıyla yayınladığı mesajı nda, tüm i̇slam âleminin berat gecesi ’ni tebrik ederek, “bu mübarek gecenin barış, mutluluk ve huzurun, yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olmasını, yüce allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *